0850 111 911
prac. dni 07:30 - 19:00
info@remax.sk
sk-SKen-GB
 

BRATISLAVA, SLOVENSKO, ZAHRANIČIE ...

Vyberte si kuriérske služby v tuzemsku alebo do vybraných krajín zahraničia.


 

  • Preprava zásielok v rámci Slovenska
  • Preprava zásielok v rámci Bratislavy
  • Preprava do a z Českej Republiky
  • Preprava do vybraných krajín zahraničia
Táto služba zahŕňa ekonomicky výhodné doručenie Vašich zásielok na nasledujúci pracovný deň v rámci celého Slovenska. Doručenie zabezpečujeme od dverí k dverám.
Touto službou Vám poskytneme doručenie Vašich zásielok do 10:00 ráno na nasledujúci pracovný deň do vybraných miest na území Slovenskej republiky za príplatok.
Touto službou Vám poskytneme doručenie Vašich zásielok do 12:00 ráno na nasledujúci pracovný deň do vybraných miest na území Slovenskej republiky za príplatok.
Táto služba zahŕňa okamžité doručenie zásielky k príjemcovi. Čas doručenia závisí len od danej poveternostnej a dopravnej situácie na cestách. Cena za prepravu sa odvíja od kilometrovej vzdialenosti. Ponuku Vám vypracujeme na konkrétnu požiadavku obvykle do 30 minút od zadania. Viac informácii sa dozviete na linke Zákazníckej starostlivosti: 0850 111 911 alebo na sales@remax.sk.
Promptné doručenie zásielky v rámci Bratislavy do 2 hodín od vyzdvihnutia zásielky u odosielateľa.
Expresné doručenie jednej zásielky v rámci Bratislavy do 1 hodiny od vyzdvihnutia zásielky u odosielateľa.
Služba je totožná so službou SK PACK, zahŕňa doručenie na nasledujúci pracovný deň.

Expresné doručenie Vašich zásielok do Prahy už do 10:00 ráno na nasledujúci pracovný deň. Poskytujeme aj službu DOBIERKA do Českej republiky. Za márny výjazd je účtovaný špeciálny príplatok, ktorý zavisí od hmotnosti zásielky (pre viac informácii kontaktujte našu linku Zákazníckej starostlivosti- 0850 111 911 alebo 02 16 107). Objednávky pre vyzdvihnutie je potrebné nahlásiť do 15:00 hod.

Ekonomické riešenie pre Vaše zásielky posielané do Českej republiky. Tranzitná doba je 2 až 3 pracovné dni. Poskytujeme aj službu DOBIERKA do Českej republiky.

Pozemné doručenie zásielok do Rakúska, Maďarska, Nemecka do 30 kg. Predpokladaná, tranzitná doba je 2 - 4 pracovné dni. Obmedzenia pre zásielky do Nemecka: max. rozmery 120 x 60 x 60 cm. Súčet obvodu nesmie prekročiť 300 cm. Každá zásielka (vrátane dokumentovej zásielky) musí byť zabalená v pevnom, kartónovom obale. Ako baliť zásielky nájdete v sekcii Dokumenty na stiahnutie. V prípade, že zásielka nebude adekvátne balená bude odosielateľovi vrátená na jeho náklady alebo bude účtovaný špeciálny príplatok.

Do Maďarska a Rakúska sú nasledovné obmedzenia: max. dĺžka balika 270 cm a max. súčet obvodu a dĺžky balíka je 330 cm.  Viac informácií sa dozviete na linke Zákazníckej starostlivosti: 0850 111 911.