+421 221 201 135
prac. dni 08:00 - 18:00
info@packeta.sk
sk-SKen-GB

 

BRATISLAVA, SLOVENSKO, ZAHRANIČIE ...

Vyberte si kuriérske služby v tuzemsku alebo do zahraničia.


 

  • Preprava zásielok v rámci Slovenska
  • Preprava zásielok v rámci Bratislavy
  • Preprava do a z Českej Republiky
  • Preprava do zahraničia

Táto služba zahŕňa ekonomicky výhodné doručenie Vašich zásielok na nasledujúci pracovný deň v rámci celého Slovenska. Doručenie zabezpečujeme od dverí k dverám.
Touto službou Vám poskytneme doručenie Vašich zásielok do 10:00 ráno na nasledujúci pracovný deň do vybraných miest na území Slovenskej republiky za príplatok.
Touto službou Vám poskytneme doručenie Vašich zásielok do 12:00 ráno na nasledujúci pracovný deň do vybraných miest na území Slovenskej republiky za príplatok.
Pri vytváraní objednávky v zákazníckej aplikácii alebo v objednávkovom formulári zadajte službu SK Point a vyberte si miesto Zásielkovne, do ktorej chcete príjemcovi zásielku adresovať.
https://dispatch.remax.sk/dispatch/pages/menu.php?p=login
alebo
http://www.remax.sk/sk-sk/objednavka-prepravy

O príchode zásielky do výdajného miesta Zásielkovne je príjemca informovaný prostredníctvom SMS. Preto vždy uvádzajte v objednávke číslo mobilného telefónu príjemcu.Výhodou tejto služby je, že príjemca nemusí čakať na príchod kuriéra, ale sám sa rozhodne, kedy si zásielku z výdajného miesta vyzdvihne. Cena za službu SK Point je rovnaká, akú platíte pri službe SK Pack.

Obmedzenia pre zásielky smerované do Zásielkovne:
  • zásielka môže pozostávať iba z jedného balíka
  • u príjemcu musí byť uvedené jeho číslo mobilného telefónu
  • maximálna hmotnosť balíka je do 5 kg
  • maximálna dĺžka jednej strany balíka je 70 cm a súčet strán balíka (dĺžka + šírka + výška) je najviac 120 cm
  • maximálna hodnota zásielky (alebo dobierky) je do 700,00 EUR vrátane DPH
Zoznam výdajných miest a ich otváracie hodiny nájdete tiež na adrese https://www.zasielkovna.sk/pobocky
Táto služba zahŕňa okamžité doručenie zásielky k príjemcovi. Čas doručenia závisí len od danej poveternostnej a dopravnej situácie na cestách. Cena za prepravu sa odvíja od kilometrovej vzdialenosti. Ponuku Vám vypracujeme na konkrétnu požiadavku obvykle do 30 minút od zadania. Viac informácii sa dozviete na linke Zákazníckej starostlivosti: 0850 111 911 alebo na sales@remax.sk.
Promptné doručenie zásielky v rámci Bratislavy do 4 hodín od vyzdvihnutia zásielky u odosielateľa.
Expresné doručenie jednej zásielky v rámci Bratislavy do 2 hodín od vyzdvihnutia zásielky u odosielateľa.
Služba je totožná so službou SK PACK, zahŕňa doručenie na nasledujúci pracovný deň.

Expresné doručenie Vašich zásielok do Prahy už do 10:00 ráno na nasledujúci pracovný deň. Poskytujeme aj službu DOBIERKA do Českej republiky. Za márny výjazd je účtovaný špeciálny príplatok, ktorý zavisí od hmotnosti zásielky (pre viac informácii kontaktujte našu linku Zákazníckej starostlivosti- 0850 111 91). Objednávky pre vyzdvihnutie je potrebné nahlásiť do 15:00 hod.Oznam:

Služby zahraničného obchodu sú platné do 31.8.2021. Od tohto dátumu nebude možné odosielanie do zahraničia prostredníctvom spoločnosti ReMax Courier Service, spol. s r.o. Alternatívny spôsob odosielania je prostredníctvom služieb Packeta Slovakia s. r. o. Zistiť viacEkonomické riešenie pre Vaše zásielky posielané do Českej republiky. Tranzitná doba je 2 až 3 pracovné dni. Poskytujeme aj službu DOBIERKA do Českej republiky.


Oznam:

Služby zahraničného obchodu sú platné do 31.8.2021. Od tohto dátumu nebude možné odosielanie do zahraničia prostredníctvom spoločnosti ReMax Courier Service, spol. s r.o. Alternatívny spôsob odosielania je prostredníctvom služieb Packeta Slovakia s. r. o. Zistiť viac


Pozemná a letecká preprava do viac ako 220 krajín sveta.  Zistiť viac o ponuke prepravy do zahraničia.
Oznam:

Služby zahraničného obchodu sú platné do 31.8.2021. Od tohto dátumu nebude možné odosielanie do zahraničia prostredníctvom spoločnosti ReMax Courier Service, spol. s r.o. Alternatívny spôsob odosielania je prostredníctvom služieb Packeta Slovakia s. r. o. Zistiť viac